Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Probatöméstöl fogfajas?

Probatöméstöl fogfajas?

Figyelt kérdés
tegnap probatomes rakták bele. egy hét múlva kell visszamennem. de ma egesznap iszonyatosan fájt. már 3 fájdalomcsillapitot vettem ma be alig hatott. most kicsit jobb de érzem még. érzékeny is nagyon.mitől lehet ez ??

2015. szept. 2. 21:41
1 2
 1/13 Dreed válasza:

elrontották a tömést,menj vissza vele.

valószínűleg nem lett kitisztítva fúrás után rendesen,vagy gyógyszer maradt benne és úgy rakták bele a tömést. menj vissza mihamarabb,begyulladhat és még nagyobb galibát okozhat.

2015. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendben. holnap vissza megyek.
2015. szept. 2. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért próbatömés, mert nem lehet tudni, hogy az alkalmazott kezelés elégséges-e. A jelek szerint nem, tehát menj vissza! Valószínűleg komolyabb kezelés kell, esetleg egy gyökérkezelés. De az is lehet, hogy "csak" az ínyed van begyulladva, és kapsz antibiotikumot. Gondolom lesz egy röntgen.
2015. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az enyém nem fáj. a fogam fáj. megint kezd. nagyon erzekeny. ragni se tudok arról. fogsorom lesz es próbálta ezt a fogamat megmenteni. az egész tetején tömés van.
2015. szept. 2. 22:05
 5/13 A kérdező kommentje:
* inyem
2015. szept. 2. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Értem, de sokszor a beteg fogtól gyullad be az így, és azért fáj a fog.

Gondolj arra, mikor valakinek feldagad az arca a beteg fogtól - vagy amikor azért nem hat az injekció, mert a fog miatt már gyulladt az íny!

2015. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
es akkor most mit fog csinalni? ki idegeli?
2015. szept. 2. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:

"es akkor most mit fog csinalni? ki idegeli?"

Nem tudom. Nem vagyok távgyógyító.

Szerintem röntgent fog készíteni, amiből látni fogja a teendőket.

2015. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dreed válasza:

kitisztítja és betömi vagy gyökérkezelés vagy kihúzza.

de ha már begyulladt,akkor sírni fogsz a fájdalomtól húzás esetén,mert az érzéstelenítő nem fog hatni.

2015. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja, húztak már gyulladt gennyes fogat, meg se éreztem. amúgy meg ma is sírtam úgy fájt. most tok mindegy mikor sírok nem? de lehet az lesz a legjobb ha kihúzza
2015. szept. 3. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!