Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Légyszi segits! Ma az orvos...

Légyszi segits! Ma az orvos kihuzta a fogamat, és beletörte beküldött a szájsebészetre de holnap kell visszamenni! Fél 2től folyamatosan vérzik ez ellen mit tehetek? És ehetek ihatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó fogorvos lehetett! Azért éjszaka vigyázz nehogy sok vért nyeljél. Ha nagyon intenzív inkább menj vele ügyeletre.
2010. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ügyelet!!
2010. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam ügyeleten, de nem csináltak semmit!!Azt mondták menjek holnap reggel vissza
2010. márc. 11. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát nem tudom, azért ez a magyar egészségügy, nagyon sajnállak. Az a lényeeg, hogy tényleg ne sok vért nyeljél, meg rakjál oda valami vattaszerűséget, hátha lelassítja. Kitartást!
2010. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harapjál rá egy gézbucira. Ha pesti vagy, hívd fel a Szentkirályi utcai klinikát, hogy van-e éjszakai ügyelet, és menj el oda.


Azt hozzátenném, hogy ez nem feltétlenül a fogorvos hibája, az ilyesmi előfordul!

2010. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnyugtatás képpen kondom nektek hogy éjszaka jól aludtam ma voltunk bent a szájsebészeten és mütét lesz mert csak úgy lehet kiszedni és nem törött fog hanem foggyökér!!

Köszönöm a segitséget, és drokkoljatok :)

2010. márc. 12. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!