Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Voltál már hasonló esetben? A...

Voltál már hasonló esetben? A fogamat kihuzta a doki és még van az innyemtől fentebb egy kis foggyökér! Ezt kismütéttel fogják eltávolítani, felvágják és furnak is majd! Tud nekem biztatót mondani!

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a teljes gyökér bent maradt egy foghúzás miatt.Ráadásul a gyökér alatt gennyes tályog volt.

De a dokimnak arany keze van,és a 2 órás sebészeti műtét alatt semmit nem éreztem.Vágott,vésett,és fűrészelt csontot is...Ja! én annyira félek a fogorvostól,hogy végig tudom remegni az egész kezelést,és a béka segge alatt van fájdalomküszöböm..Nekem már az is fizikai fájdalommal jár ha meglátom az injekciós tűt,vagy hallom a fúrógép hangját.

Ha nagyon jó dokid van akkor olyan jól el fogja tudni érzésteleníteni azt a rész,hogy szinte a kellemetlen érzésen kívül nem sokat fogsz érezni..

2010. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__69..

itt is megírtam az élményemet.(03.-03-11.26)

2010. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem beletört a fog? Miért fúrnának? Csak akkor vágják fel az ínyt ha a gyökérfogóval nem tudják kiszedni.
2010. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet kiszednimert mélyen van!
2010. márc. 12. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem fájdalmasabb mint a foghúzás, de ha mégis éreznéd, ne hagyd magad, kérj még érzéstelenítőt. Gondolom lesz egy kis varrat is utána, amit egy hét múlva kiszednek, de semmi vészes. Nekem rengeteg mindenféle műtét volt már szájsebészeten, vésések, nyitott küretek, mindet túléltem és még enni is tudtam.
2010. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!