Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatásosak a gyógyszer...

Mennyire hatásosak a gyógyszertárban és a drogériákban kapott fogfehérítők?

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni őket, nincs pénzem 60 ezret fizetni egy fogfehérítését, szóval ez a legjobb alternatíva, ha veszek valamit olcsóbban.
2010. márc. 12. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem semennyire


Én havonta 1x szódabikarbónával szoktam átdörzsölni a fogaimat, annyira az is fehírít, mint azok.


Viszont tényleg csak havonta 1x, mert erős.

2010. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a szódabikarbónát javaslom tud az is annyit
2010. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a szódabikornára esküszöm, de egy idő után már hánytam az ízétől. Most Perl Weiss-t használok, de nekem nem annyira sárgásak a fogaim, szerintem nagyon jó ez a fogfehérítő. Én a dm-ben vásároltam kb. 2000 Ft-ért.
2010. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a sütőporról is hallottam, hogy jó. biztos nem olyan hatásos, mintha vennél vmi készüléket, de nem veszítesz semmit, ha kipróbálod. én egyszer próbáltam csak ki, de iszonyatosan rossz íze volt és nem bírtam:/
2010. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!