Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet tömött fog mellett...

Lehet tömött fog mellett fogszabályzót alkalmazni?

Figyelt kérdés
Van tömött fogam, gyökér kezelt és húzott is 2 db. Ennek ellenére szeretnék fogszabályzót mert nem tetszenek a görbe fogaim. 18/L
2010. márc. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet.

Ill. pontosítok: 15éve lehetett,nekem megcsinálták.

Azóta csak fejlődött a technika,úgyhogy nemhiszem,hogy gond lenne...

2010. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 12. 16:47
 3/5 anonim válasza:
Megerősítem! Lehet :P Nővéremnek is van tömött foga és fogszabályzós szóval sztem ez nem jelent problémát :)
2010. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet nekem nem ajánlja a fogorvosom, mert fehérszuvas a fogam teljesen elvan gyengülve, és kilukadtak, széttörtek... és még várható, hogy széttörnek. Így kétséges már a dolog... :( Pedig én szeretnék egyenes fogsort...
2010. márc. 12. 16:53
 5/5 anonim válasza:

Nekem is van fogsz-óm és van 4 tömött fogam is még azokra nincs feltéve de idővelptt is lesz...

Csak azon lepőstm meg annyira hogy 18 éves vagy és hát abban a korban már cikibb dolog...Én még abban a korban vok hogy nem nosn érdekli az embereket de viszont minél idősebb lexel annál cikibb lesz.

Mikor nekem feltették akkor nagyon étkoztam azt a napot de mostmár örülök amiatt hogy jobb ha most teszik mint máskor minnél később teszik fel annál roszabbak lesznek a fogaid és még többet lesz fenn

Azon csodálkozom hogy igy elhanyagoltad és csak most szeretnél bár ez érthető...én nem szerettem volna nekem muszáj volt...:|

Inkább most kérd hogy csináljákl meg minthogy sokkkal később mert rosz vége lehet...:|


12/L

2010. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!