Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt mar valaki igy fogtomes...

Volt mar valaki igy fogtomes utan?

Figyelt kérdés
Amiota betomtek a fogam, neha ha eszek, furan raharapok, el sem tudom mondani igy hirtelen ezt az erzest, de rohadt kellemetlen. Mintha osszeharapnam a fogaim, ragok vele es akkor erzem. Egyebkent nem mozog a tomes. Mostanaban majdnem minden etkezesnel ez van, ezert parazom.
2015. szept. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet 1-2 hét is, mire a fogad megszokja a tömést. Megfúrták, annak a helyét érzed egy darabig, amikkor ráharapsz. 2 hét után sem múlik, akkor érdemes visszamenni, mert lehet más gond is.
2015. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl magas lett a tömés. Nem tudom, mi a szakszó rá. De nekem mindig szokta mondani a doki, hogy harapjak össze, és ha túl magas, akkor csiszol le belőle.

Magyarul most lehet, hogy kisebb a távolság a fogaid között, mint amit megszoktál eddig.

2015. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl magas a tömés, ha összezárod a szád és arra harapsz rá előszőr, menj vissza a fogorvoshoz, hogy szedjen le belőle.
2015. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juni kozepen volt tomve es a tomes sem magas. Mas tipp? Koszi a valaszokat!
2015. szept. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!