Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt az inyem és bedagad...

Begyulladt az inyem és bedagadt az arcom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok péntek óta bevan dagadva az arcom nem fájt a fogam csak egyik reggel arra keltem fel hogy bevan dagadva. Eddig nem fájt csak zsibbadt. Tegnap este ota voszont nagyon fáj nem birom ki. Kaptam rá öblögetőt szedek fájdalom csillapitot de semmi. És van ennél rosszabb is hogy szombaton mandula gyulladást kaptam és a bal oldali fogamra is kihat a daganat a jobb oldalon van. A mandula gyulladásra nem kaptam gyogyszert azt mondták magátol elmulik... az lenne a kérdésem hogy mit csináljak a daganattal hogy lejjebb mennyen és a fogdoki mit fog csinálni vele mert nagyon félek..vagy hogy mulasszam el a mandulagyulladást??

KÉRLEK SEGITSETEK!!!



2015. szept. 15. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz kell elmenned. Meg fogják röntgenezni a fogadat. A torkodat nagyon erős hígítású Pflogosol oldattal öblögesd, kívülről borogasd a torkodat. Az arcodat pedig jegeld!
2015. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az inyemet nem fogja felvágni vagy valami?
2015. szept. 15. 17:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Hideg borogatás vagy meleg? :(
2015. szept. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!