Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ropog, recseg reggel az...

Miért ropog, recseg reggel az állkapcsom, de csak bal oldalt?

Figyelt kérdés
Már ez volt a harmadik alkalom, hogy felkeltem és alig bírtam ásítani, mert recseg, ropog, nagyon ijesztő. Miért van ez? Nem mindig van ilyen, nagyon ritkán, ez a harmadik és mindig reggel, néha reggelizésig elhúzódik, de később elmúlik magától!

2015. szept. 15. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem hogy ezzel együtt ki is akad... Úgy értem, hogy, ásítok, és így "kimegy". Bocsánat de nem tudom hogy fogalmazzam, egyszerűen kiugrik és vissza valahogy, és persze ez jár a recsegéssel!
2015. szept. 15. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Értem én, nekem is volt ilyen problémám 15 éves korom körül, aztán megtanultam rá odafigyelni (nem nyitottam olyan oroszlánosan nagyra), és egy idő után sosem jelentkezett többé. Persze elég kellemetlen volt nekem is. Noha orvostanhallgató vagyok, nem tudom a pontos okát. Bizonyára a növekedéssel, fejlődéssel van összefüggésben. Ha valaki tudja, én is kíváncsi volnék a magyarázatra.
2015. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nem lesz belőle semmi!
2015. szept. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!