Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kell reggel fogat mosni?

Miért kell reggel fogat mosni?

Figyelt kérdés

Este fogat mosol, amikor felkelsz reggel miért mosnak sokan fogat ezt nem értem.

és ha reggeli fogmosás után eszik valaki akkor nem fogja megmosni a fogát


2015. aug. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl reggelizés után szoktam. Az előtte lévőt én se értem teljesen, de amúgy azét, mert éjszaka elég sok minden történik a szádban attól még, mert nem eszel. És van, aki rossz szájízzel kel. Amúgy nem elég egyszer fogat mosni egy nap. Elméletileg minden főbb étkezés után kéne, de nem rögtön utána, hanem egy idővel evés után, mert ha rögtön evés után mosod, megsérti a fogzománcot.
2015. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert reggelig elszaporodnak benne a baktériumok és büdös lesz, függetlenül attól hogy este is megmostad.
2015. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
ilyen magasröptű kérdéseken aközben agyalj, mikor a doki zsinorban az x-edik fogadat fúrja szét már a picsxxaa xDD
2015. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!