Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig büdös lesz a fogselyem?

Mindig büdös lesz a fogselyem?

Figyelt kérdés

Már korábban vettem egy fogselymet, de mivel nem nagyon boldogultamvele, nem használtam. De mostanában újra elővettem. Azt veiitem észre hogy áthúzom a fogaim között és... írtó büdös lesz a fogselyem :O de annyira hogy undorító. Nem mindegyik fogamnál. Gondoltam ha naponta fogselymezek, javul a helyzet. Ez most a 4. nap. De sajnos még mindig büdi lesz. Ez másnál is így van?

Amúgy a fogaim épek, nem fájnak.



2015. szept. 15. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem fáj, de a fogaid között rengeteg a baktérium, azok toxinjai okozzák ezt a szagot, amit érzel, folyamatosan használod, akkor el fog múlni. Használj szájvizet utána, azzal le is fertőtleníted és be tud folyni a fogaid közé is.
2015. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a fogaid "épek", és nem "fájnak" mindezek "szerinted" - ez már alaphangon 3 különböző dolog. A leírt saját tapasztalataid alapján is tudod, hogy azért ez nem felel meg a valóságnak. ^^ Szerintem simán elkezdett rohadni egy általad nem látható helyen .. egyenlőre.
2015. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy a fogaid között van szuvasodás, és amiatt van a szag.
2015. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem mai a kérdés,de hátha valakinek aktuális most is. Napi 2x-i fogmosás mellett nekem is hasonló gondom volt. Fogselymeztem, szájvízeztem, de igazán semmi nem javított a helyzeten. Egyetlen egy fogamnál tapasztaltam ezt a szagot, majd Utánolvastam, hogy ezt az elszaporodott baktériumok okozzák. Később bevillant hogy az egyik legjobb baktériumölő a teafaolaj. Egy csepp a fogselyemre és másnap már semmi szaga nem volt.
2021. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!