Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Evés, ivás, dohányzás hogy...

Evés, ivás, dohányzás hogy működik az ideiglenes tömés mellett?

Figyelt kérdés
Ma kaptam ideiglenes tömést, az orvos nem mondott semmit, szóval bármilyen információt, tippet szívesen fogadok. Nagyjából egy-másfél hét múlva lesz rendesen kezelve/tömve a fogam. Addig kell bírnia és nem szeretnék plusz gondot vele.

2015. szept. 28. 18:42
 1/2 anonim válasza:
enni inni lehet vele de a dohányzást kerüld
2015. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy veszem le,hogy gyökérkezelik a fogat,vagyis kaptál egy gyógyszeres ideiglenes tömést.Az evéstől és az ivástól csak óvatos fogmosással tudod óvni.Vigyázz,hogy ne érje hirtelen hideg,vagy meleg,mert a kifúrt fog emiatt elreped és nem úszod meg húzás,vagy korona nélkül.A húzást támogatja a TB,de a korona és a fogpótlás fizetős(nekem idén volt egy részleges rágófog pótlás,összesen 37 ropi volt.Emellett kerülni kell az alkoholos italok fogyasztását is.
2015. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!