Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért mondta ezt a fogorvos?...

Miért mondta ezt a fogorvos? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Szombaton voltam ügyeleten mert nagyon fájt a fogam, gyökérkezelték. De azt mondta a dokinő hogy menjek vissza még hétfőn az orvosomhoz. Kérdeztem miért, azt mondta mert még nincs így teljesen kész. Pedig kiszedte mindhárom gyökerét + tett bele valami gyógyszeres cuccot és betömte. Voltam ma orvosnál és azt mondta az orvos hogy az benne maradhat akár egy hónapig is. De akkor mire mondhatta a dokinő hogy ez még nincs kész? Röntgent is csinált pedig ma a doki csak látta volna ha baj van. + egy dolog még. A doktornő azt is mondta hogy nem dohányozhatok amíg bent van az a gyógyszer. De ez most csak olyan szinten tilos mint amúgy is a dohányzás káros vagy komolyan így gyökérkezelt foggal veszélyes?

2015. aug. 3. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
AZ gyógytömés, az még nincs kész, majd azt kiszedik és betömik rendessel.
2015. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem, akkor károsabb dohányozni mert még gyógyul, ne gyulladjon be vagy netán ha kiesne a gyogyszeres ne legyen baj..

de te tudod.

még ideiglenes tömés van benne, azért kell véglegesre visszamenned.

2015. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!