Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be volt gyulladva az ínyem,...

Be volt gyulladva az ínyem, még most is fáj, de mintha egy damil-szerű anyag lógna ott ki belőle, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik, de nyelvvel olyannak érzem ami ott van, volt hogy csipesszel megpróbáltam kihúzni, de nem látom teljesen hogy mi is az, és mikor valamit piszkáltam ott, elkezdett vérezni.
2015. szept. 29. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogkeféd sörtéjéből egy szál lehet ott nem?Fogj egy szemöldökcsipeszt és próbáld kiszedni.De várd meg, amíg a nap besüt az ablakon és úgy jobban látod, vagy erős elemlámpával világíts be a szádba.
2015. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy idegszál. Csak óvatosan vele.
2015. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ha idegszál lenne akkor ha nyelvvel hozzáérnék fájna illetve érzékeny lenne, de inkább körülötte az ínyem az, sörte lehet mert fogszabályzóm van, de csak kilöki a szervezetem, nem?
2015. szept. 29. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb ha te kiszeded és utánna öblögess dupla kamilla teával, vagy szopogass Strepsils hoey and lemont. [link] Vagy keress fel fogorvost, mert ha gyulladásban van akkor el is fertőződhet és akkor antibiotikumot ír fel, amit mind be kell szedni.
2015. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végre sikerült eltávolítanom, kezdett egyre zavaróbb lenni, kiderült hogy pattogatott kukoricának a kemény része volt "beépülve" az ínyembe így szerencsére a fogorvosnak se lesz vele dolga és már nekem sem.
2015. szept. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!