Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fogból kiesett a...

Gyökérkezelt fogból kiesett a tömés és valami sárga anyag. Mihez kezdjek? Majd egy hét múlva mehetek dokihoz mert akkorra kaptam időpontot. Mit tegyek? Dobjak 5000ft-t legalább h kapjak egy másik dokitól tömést?

Figyelt kérdés
volt egy balesetem aminek következtében elől letört a fogam.kiszedték az ideget, ideiglenes tömést kaptam bele.de tegnap (a kezeléstől számított 10.napon) kiesett a tömés és kipottyant valami sárga por is a fogamból.ma reggel felhívtam és megkérdeztem h mi legyen.azt mondta h csütörtökre ad időpontot.(vagyis a tömés kieséséhez mérve egy hétre rá)
2013. júl. 26. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi időt kibír anélkül,de vigyázz,ne harapj rá semmire.
2013. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2013. júl. 26. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Kibírja,de ha megteheted,akk inkább menj el egy másik dokihoz és tömesd be szerintem. :/
2013. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha nem várhatna még pár napot, akkor előbbre kaptál volna időpontot. A doki valószínűleg tudja a dolgát, ha szerinte várhat még 1 hetet, akkor várhat.
2013. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nem feltétlenül.Jártam már úgy h a doki azt mondta várhat,de közben meg lett vele vmi és végül húzás lett a vége. :/
2013. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzás akkor is lehet e vége,ha nem esik ki a tömés.Ha ennyit nem bír ki,akkor már amúgy is rossz állapotban volt az a fog. Persze,ha fáj azonnal menj akár másik orvoshoz.
2013. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak tudja a dolgát mert nem dolgozik drágábban mint más fogorvos meg nem épp bmwvel furikázik hanem egy nissan 350z vel.amúgy nagyon empatikus is igy reménykedek h ha a munkája eddig ilyen jó volt akkor ebben sem téved :D
2013. júl. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!