Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeged/ Csongrád vagy környéké...

Szeged/ Csongrád vagy környékén olcsó de normális fogszabályozás? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szegeden eddig a SmileDent cégnél voltam, és ott eléggé magasak az árak, a hagyományos 150ezer, porcelán 250ezer, és a teljes porcelán 300e forint. Érdekelnének olcsóbb ajánlatok, mert leginkább a porcelán érdekelne, de itt nem túl kedvező ennek az ára :S Ki tud jó helyeket?? Ezer köszi minden válaszért!!! :)

2015. okt. 7. 13:28
 1/1 anonim válasza:
Igen ők nem olcsók, de nagyon jók. Én először egy másik orvosnál voltam (a felső sort csinálta meg), de a szabályozó alatt elszíneződtek, kilyukadtak a fogaim pedig mostam...): Az alsóval a Smiledenthez mentem, ők elmagyarázták és megmutatták azt is hogy mivel és hogyan mossam, adtak eszközöket és figyelték rendszeresen hogy minden rendben van-e, és most már szépek is a fogaim.
2015. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!