Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bright White peroxidmentes...

Bright White peroxidmentes otthoni fogfehérítő rendszer vélemények?

Figyelt kérdés

Sajnos kávézok teázok és nem fehérek a fogaim.... hiába minden spéci fogkrémet kipróbáltam már!

Azt tervezem hogy ezt a fogfehérítőt kipróbálom valaki használta már vélemények



2015. okt. 12. 11:50
 1/10 anonim válasza:
Én most pròbàlom ki. 20 alkalmasat vettem. A 8.kezelésnèl jàrok de mèg semmi vàltozás. Félő hogy àtbaszás az egész és 20ezer forintom bànja. Irok ha letelt a 20 alkalom
2015. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az király:S nekem hétfőn jön meg... én is 20 alkalmast vásároltam!! kiváncsi leszek de van vissza fizetési gari nem?!?!?
2015. nov. 21. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En most szeretnek venni, de elso valaszado utan nagyon elbionytalanodtam. Legyszi irjatok majd meg, hogy hasznalt-e vagy sem!
2015. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem tudom, hol tart a kezelessel a kerdezo, es van e pozitiv eredmeny, en a 20bol 16ot csinaltam meg, majd feladtam mert semmit nem hasznalt.. Ettol fuggetlenul lehet hogy neked fog mert sok jo velemenyt is olvastam rola. A penzvisszafizetesi garirol pedig annyit.. Ne gondold hogy irsz nekik hogy bocsi nem vagyok elegedett es mar utalnak is.. Elso korben meggyanusitanak azzal hogy photoshoppoltad a kepet, nem is te hasznaltad el a feheritot, nem tartottad be a feher dietat..

Remelem neked hasznalni fog es nem lesz szukseg ra hogy a penzen vitatkozz veluk, de en nem rendelnem meg ha visszatekerhetnem az idot.

2015. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
sziasztok! Első válaszoló vagyok. Már több mint felét elhasználtam de még egy árnyalattal sem lett fehérebb. A pénzvisszafizetési garanciáról annyit, hogy mikor megrendelitek akkor kell nekik küldeni emailben képet, meg a kezelés befejezte után. De csak akkor fizetik vissza ha az egyik tubus bontatlan.Én erről lekéstem, későn olvastam el. Ne vegyétek meg szerintem.
2015. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már használom 2 hete nekem bevált !!!!!!!!:)
2015. dec. 5. 19:10
 7/10 anonim válasza:
Leírnád részletesen h hogyan csináltad? lehet vmit elrontottunk.
2015. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én ugyan nem a kérdező vagyok, de ráakadtam erre a kérdésre és én is használtam a Bright White-ot, én is a 20 alkalmasat rendeltem, nekem már az első használat után látszott a fehéredés.

Szerintem ez a fogfehérítő annak nem használ csak aki valamit nem jól csinál. Ne támadásnak vegyétek, nem annak szánom.

Én úgy csináltam/használtam, hogy figyeltem nagyon a használati utasítás minden pontjára. Mindig száraz sínbe tettem bele a gélt, figyeltem, hogy mindig legyen elegendő gél a sínben, és én a fogaimat is szárazra töröltem egy paprizsebkendővel.

A nyálam nekem is intenzívebben elkezdett termelődni, írtam egy e-mailt nekik, hogy ilyenkor mi van. Segítőkészek voltak és azt a tanácsot adtak (ami le is van írva a használatiban, hogy kezelés közben nyeljem le), valamint, hogy egy kicsit hátradöntött fejjel csináljam a kezeléseket, hogy kevesebb nyál folyjon oda. :)

Remélem, hogy tudtam segíteni nektek!

2016. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok- végeztetek a kezeléssel? eredmény lett? én is most akarok venni,de ezek után nem hiszem
2016. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha a hivatalos oldalrol rendelitek hatnia kell!!
2016. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!