Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos mellett mindig van...

Fogorvos mellett mindig van asszisztens vagy szoktak csak egyedül is lenni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

voltam mar sok helyen fogorvosnal, de mindig volt egy orvos meg egy asszisztens


Mikor ovidba kotelezoen vittek SZTK fogorvoshoz, akkor is. Mikor felnottkent maganhoz jartam akkor is. Es amiota kulfoldon elek itt is. Sot itt van egy harmadik ember, aki csak egy recepcios.


Az asszisztens keszit elo engem, meg a felszerelest, amit majd a doki hasznal, plusz a munkalatok alatt a doki kezebe nyomja a kulonbozo eszkozoket, amiket ker. Illetve torolgeti az arcom meg ilyenek.

2015. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedul nem tul hatekony am... a dokinak csak ket keze van, es gyakran bizony elkel plusz ketto, aki tartja a nyalszivot, torolgeti a kedvesbeteg izzado arcat, adogatja a muszereket, adagolja az oblitolottyot...
2015. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Asszisztens mindenhol van, de erdekes, hogy ahol nem reg voltam gyakorlaton Ott konkretan nem asszisztalnak. Rendeles kezdese elott elokeszitik a szeket, a kulit kipakoljak. Minden kezre esik a dokinak es tobbnyire elveszi azt ami kell neki. De ha szukseg van segitsegre, akkor is ott van az asszisztens, nyilvan.


En végzett asszisztenst rendesen asszosztalni nem lattam...meglepődtem rajta


Nem egy kis falusi helyről van szo, hanem az orszag egyik legfontosabb fogaszatarol. (ugyelet)

2015. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok, elnézést kicsit nyers voltam és mérges, kérem senki se vegye magára. Ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy az asszisztenseket sokszor semmibe veszi az orvos, tisztelet a kivételnek, hogy miért nem tudom, ismerek oylan orvost is aki nagyon kedves és udvarias az asszisztensekkel és olyat is aki nem. Változó, de elég gyakori sajnos.
2015. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. okt. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!