Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevállaljam-e 21 évesen a...

Bevállaljam-e 21 évesen a fogszabályzót? Állásinterjún mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
Turizmust tanulok, és magasabb kategóriás szállodákban keresek állást. Nem tudom eldönteni, hogy bevállaljam-e a fogszabályzót felülre v se mert nem tudom mennyire lenne ez hátrányos egy állásinterjún. Alul már van (az nem látszik), most lenne esedékes a felső is. Szerintetek?

2015. okt. 12. 12:23
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Szerintem az, hogy adsz a kinézetedre nem kellene hogy hátrány legyen. a kusza fogsor egy ilyen szakmában sokkal visszásabb hatást kelt.
2015. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak láthatatlan fogszabályzók is. Ha van rá anyagi lehetőséged kérjél olyat. Ha meg nem akkor vagy várd ki míg ki tudod fizetni vagy marad a látható. Ahogy az előző írta: sokkal fontosabb, hogy adsz magadra, magadtól javítasz a körülményeiden mint az, hogy x hónapig rajta lesz a szabályzó, ami egyébként sokaknál nem is látszik normál beszédnél,csak nevetésnél.
2015. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hátrány lenne, én is 21 voltam, mikor fogszabályzós lettem, bár én akkor még tanultam.
2015. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem tegnap rakták fel a rögzített fémet.

Szerintem, ha ez miatt nem vesznek fel valahová, akkor jobb is. Legyél magabiztos, és ha jobban 'mutogatod' annál inkább nem érdekli az embereket, hogy mi van a szádban. Hord úgy, mint egy ékszert:)

23/L

2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!