Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogcsikorgatásra...

Éjszakai fogcsikorgatásra megoldás?

Figyelt kérdés
Szobatársaim és régen mások is mondták, hogy nagyon durván kocogtatom álmomban a fogaim és csodálkoznak, hogy még nem hulltak ki. Tudom, hogy a stressztől van, mert mástól nem lehet, de egyszerűen olyankor nem vagyok tudatomnál és nem rajtam áll. Mit lehet ilyenkor tenni, esetleg egy sima fogvédő segítene? Sok fogam megdőlt már és kint van többnél a fognyak, ami miatt ugye érzékenyebbek is, szóval sürgősen megoldás kéne, mert nem akarom elveszteni őket és ez tart pár éve.
2015. okt. 13. 17:08
 1/2 Kovács Elu válasza:
Menj el első sorban valami stressz kezelő terápiára, és igen fogvédó az kéne de már hamarabb kelett volna, de még nincs késő!:) Sok sikert!
2015. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És jó egy akármilyen fogvédő vagy külön kell csináltatni ilyen esetben fogdokinál (mert, hogy ugye már meg vannak dőlve) ?
2015. okt. 16. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!