Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás mikor? Mi...

Fogkőeltávolítás mikor? Mi vár még rám? Ez normális?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam fogorvosnál. Sok fogkövem van, le akartam szedetni, de az orvos egy gyökérkezeléssel kezdett, mert az egyik fogam érzékeny volt a hidegre. Nem az szokott lenni az első, mármint a fogkő leszedése?

Megszólalni se volt időm, nem engedte.

A fogam nem volt amúgy begyulladva, az érzéstelenítő injekció előtt nem fújt rá semmit, fájt a beadása, ráadásul kettőt kaptam. Nem szoktak előtte ráfújni érzéstelenítőt??

Feküdtem, amikor csinálta a fogam és a pora a fogamnak rámentem a torkomra, elkezdtem köhögni és leb*szott.


Lecsiszolta a fogam egy részét, tett bele egy gyógyszeres tömést (az íze alapján az, nem mondott semmit) most teljesen sík az egész felülete. Ezzel mit fog csinálni?

Az érzéstelenítőtől nem tudtam megszólalni és eléggé sietett, mert ahogy felkeltem, már hívta be a következőt.


2015. okt. 15. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sem szedték le a fogkővet addig amíg nem rakták rendbe a fogaimat.

Nekem nem szoktak ráfújni amikor adnak érzéstelenítőt, bár hallottam, hogy van ahol szokták. A kettő normális, főleg gyökérkezelésnél. Az egyiket gondolom a fog közelébe adta a másikat hátra.

De mivel nem mondott neked semmit és elég bunkónak dokinak tűnik a leírtak alapján én nem mennék vissza hozzá.

2015. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!