Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb szájvíz?

Melyik a legjobb szájvíz?

Figyelt kérdés

Szájvizet szeretnék,ami friss érzetet ad,nem sárgítja a fogaimat,Ennyi,adjon friss erzest,ne sargitsa,ne tegye tönkre a fogaimat,az inyemet,a számat,ölje meg a baktériumokat

😊


2015. okt. 18. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek a smiley?????
2015. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Listerine párti vagyok. Ha nem bírod, hogy mar, akkor próbáld ki a zero változatot. A stay white a kedvencem, de azt nem igazán lehet kapni literes kiszerelésben errefelé, úgyhogy a total care-t használom főleg, az is bevált ugyanúgy.

Az olcsóbbak inkább csak rontottak a helyzeten, semmi frissesség és esetleg még be is fogta a fogam - drogériás sajátmárkás volt. :D A drágább fajták pedig nem adták azt a frissességet és azt se éreztem, hogy kevésbé lenne lepedék a fogaimon a használat után. A gyógyszájvizeket pedig inkább meghagyom probléma esetére.

2015. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Színtelen Dontodent, nagyon kíméletes.
2015. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvasok,keresek,kutatok neten,a listerinre 10bol 8 azt mondja hogy nem jó,a dm márka az végülis jónak tűnik (10/6 szerint jó)csak a legközelebbi DM 2ora buszozasra van tőlünk (tipikus 😃),az ELMEX (10/8)mit gondoltok,higyjek neki?elmex legyen?
2015. okt. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!