Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm van es nagyon...

Fogszabályzóm van es nagyon rossz. :' (? Kérem akinek van tapasztalata segítsen!

Figyelt kérdés

Az alson es a felson is van, beszelni es enni is alig tudok, vagyis enni egyaltalan nem.. nagyon faj es nem is all jol..

valaki akinek volt/van, hogy viselitek nektek milyen es enni tudtok barmit is? A valaszokat es a segitseget elore is koszonom! :)



2015. okt. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sok évvel ezelőtt. Én is gyűlöltem az elején. Szinte még az ivás is fájt és mindig úgy éreztem, hogy mindenki azt nézi. De teltek a napok és teljesen megszoktam. Te is megfogod hamarosan és szinte már fel sem fog tűnni, hogy ott van :)
2015. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem most vetté le pár napja..Enni mindent tudok esetleg ami keményebb azt felszeletelve (pl:alma).Nekem sem áll jól dehát mit tud tenni az ember!Arra figyelj hogy ne legyen tiszta redva a fogszabi.

Kitartás! 15/lány

2015. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso pár napot/1 hetet kell túlélni, utána nem olyan gaz :)

Először en is rosszul voltam, hogy hogy áll, de annyira nem is gaz :)

2015. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobblesz nyugi, a kezdet a nehez. Nekem mar egy es fel eve van fent kb, de nekem brozalmas alltak, es kozbe volt higy kiszedtek a meg ki nem jott, csak rongenen latszodo bolcsesseg fogaimat, meg ilyenek, amikor mar fajni szokott az akkor van mikor vissza megyunk es beleraknak egy erosebb ivet meghuzza stb allitgat utana van h par napig kicsit az eves nehezebben megy de aztan az is elmulik
2015. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!