Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz éjszakai fogszabályzóm,...

Lesz éjszakai fogszabályzóm, rossz a harapásom, ez első kettő fogam pedig szét áll de nem vészes, kb mennyi ideig lesz fent?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én első kettő fogam nagyon szét állt, kb. 1 éve hordom minden éjszaka, és most már nemsokára jó is lesz, talán még 3-4 hónap.Hál' istennek nem kell állandó.

Szerintem fél év- háromnegyed év

2014. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát.....nem akarok hazudni és sajnálkozni de az északai semmit sem segít :( nekem állandó van az 1000-rel jobb :) én hallottam olyat is akinek semmit sem segített no meg olyanról is akinek 3-4 sőt 5 évig is fent volt
2014. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az egyáltalán nem igaz hogy nem segít semmit az éjszakai nekem már 5 éve van és nagyon nagyon sokat javultak a fogaim . Csak az a lényeg h minél többet hordd ! nekem nagyon sokat segített ,és ezerszer jobbak a fogaim .
2014. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!