Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a fogam?

Mitől fájhat a fogam?

Figyelt kérdés

Az egyik kisőrlőről lenne szó. 3. napja "fáj". Az első napon szinte nem is éreztem, de attól még nem volt rendben. Rágni is tudtam rajta. 2. napon is ugyanez. 3. napon (ma) már fáj ha rágok rajta, és utána vagy 1-2 percig még bizsereg.


Egyébként alapból nem fáj, csak ha rágok rajta, vagy mikor összeszorítom a fogaim, de nem annyira, hogy belehalok. Hideg/meleg ital hatására semmi.


Mitől lehet?

12 éves vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 26. 09:19
 1/2 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
hat figyelj fogorvostol ha kersz erzestelenitot a foginyedbe mielott megcsinalja es megnezi a fogaidat hogy rendben vannak e akkor nem fog fajni annyira... az érzéstelenito inekcio... en furan ereztem magam hogy a fejemhez közel van egy tü de mindegy.... fogorvos megnézi az lesz a legjobb.... nekem is van lyukas fogam es az szokott fajni pont akkor amikor neked... majd megyek fogrovoshoz is :D
2015. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh... köszi
2015. okt. 26. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!