Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig kell még mintavétel...

Meddig kell még mintavétel után várnom? (Fogszabályzó)

Figyelt kérdés

Mikor rakják már fel végre a fogszabályzómat?! Továbbiak lent.

2009. júniusában voltam először, és kaptam egy időpontot 2010. március 26-ra. Elvileg akkor lesz mintavétel (gipsz). Már megcsináltattuk a panoráma és teleröntgent. A mintavétel utántól meddig kell még szerintetek várni? (pestlőrinci SZTK, Dr. Lénárt Orsolya)



Bocsi, h még egyszer kiírtam, de kevés válasz érkezett az előzőre. :(


2010. márc. 17. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel SZtk így kb 1-2 hét múlva kell visszamenned
2010. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó sokat kellett már eddigis várnod :) én 2009 márciusában mentem a fogorvosomhoz, az elküldött a fogszabályzós orvoshoz, onnan röntgenre, aztán gipszminta, és 2009 június 30-án lett feltéve a fogszabályzó.... mostlátom: 2009 jun 19-i a gipszmintám, rávan írva...
2010. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azta..

Én magándokinál voltam 2 héttel ezelőtt kértünk időpontot (ő fogorvos,és fogszabályzó orvos is egyben) és párnap múlva már elkezdte kihuzigálni a fogaimat a fogszabályzó miatt.Múlt hét kedden vett mintát(vagyis egy héttel ezelőtt),és csütörtökön már felteszik a fogszabályzómat.

Szerintem magándokihoz menj,lehet,hog drágább,de az sem vészes(nekünk pl. nem jó az anyagi helyzetünk,egy foghúzás volt 700FT,nekem 3-at húztak,plussz a mintavétel.De spórolással mindent meglehet oldani..),és sokkal jobb mint az SZTK-s hidd el nekem,még nem is totjázik annyit a fogszabi feltevésével..

2011. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!