Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzetes fogorvosi rendelőbe...

A körzetes fogorvosi rendelőben több fogamat betömték. Írásos papírom van a fémallergiámról, ezért amalgám helyett fehér tömést kértem. A tömött fogak darabjáért 6000 ft-ot kért az orvos. Ez nem lett volna ingyenes?

Figyelt kérdés
Nem jár körzetesnek ingyenesen a tömés? Érvényes TB kártyám van, nem maszekban kerestem föl a rendelőt. Az orvos azt mondta, hogy csak az amalgám tömés ingyenes.

2015. okt. 27. 17:11
 1/4 anonim válasza:
Valóban csak az amalgán ingyenes :( Én is nemrég voltam.
2015. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ingyenes tömés csak az amalgámra érvényes sajnos. Az én körzeti orvosom magánként is dolgozik, engem Tb alapon ellát ingyenesen, de amikor szóba került milyen tömést akarok akkor mondta hogy a fehér tömést nekem kell kifizetnem mert arra a TB nem ad támogatást. Mondta hogy ha gyökértömés akkor ingyenes a fehér de csak a gyökérnél az.
2015. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fehér tömés is ingyenes. De a fogorvosom szerint az államilag támogatott tömés minősége gyengébb. Ezért azt csinálja, hogy beírja a 2000ft-os támogatott tömést és pluszba kér 6000ft-ot és saját anyagból dolgozik.
2015. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem megcsinálják TB-re a fehér tömést.
2015. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!