Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás előtt a...

Fogkőeltávolítás előtt a fogorvos vattával vmi iszonyú hideg folyadékot kent a fogamra, amitől fájt. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudja, én még nem vettem észre ilyesmit, egyenként letisztította aztán cső.
2015. nov. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pontosítok: *nem közvetlenül elotte, hanem az azt megelozo konzultacion az egyik ragofogra, h felmerje fogaim allapotat. vmi tipp?
2015. nov. 8. 06:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor hideget fújnak rá, ezzel nézik meg, hogy érzékeny-e a fogad a hidegre, mert ha igen, akkor gond van azzal a foggal, vagy visszahúzódott az íny a fogról, stb.
2015. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha érzékeny a fog, akkor a fogkőeltávolítás sem ajánlott?
2015. nov. 8. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel ellenorzi, hogy el-e meg a fog. Ha nem reagal a fog (fajdalommal), akkor elhalt a fog
2015. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy kis lidokaint, érzéstelenítőt szok ráfújni az ínyre, pont hogy ne fájjon mikor csinálja. Persze ha fogra kerül és párolog akkor ezt érezheted úgy hogy hideg. Fogtömés előtt így is szokták ellenőrizni, hogy él-e még a fog, vagyis idegek még rendben vannak

[link]

2015. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!