Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog gyulladastol fajhat a fejem?

Fog gyulladastol fajhat a fejem?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a felső fogímyem,a fejem teteje és a szajpadlasom fajhat tőle??elore is köszi ! Kb egy éve kínlódok vele,2nap múlva megyek fogorvoshoz,félek fel megy a gyulladás az agyamba:(
2015. nov. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az agyadba nem tud felmenni :), viszont a fájdalom ki tud sugározni a fej és a nyak különböző pontjaira.
2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia igen fajhat en is igy vagyok es pont a felso inyem van gyuladva. De ajanlok valamit amig nem jutsz el a fogorvoshoz. Fogmosas es utanna fogporal megmosni ujra es utanna oblogess cserszomorces szajvizzel de csak a cserszomorces a jo es mar iszonyatosan szenvedtem ejelente egy hetig igy csinaltam a fogport mar nem hasznalom. De a szajvizet mindig a szajviz a lenyeges kulonbe. Par nap es jobb lessz tole. Miota hasznalom a szajvizet lassan kezdett elmulni es mar nem faj. Probald ki. En azert kezdtem ebbe mert nekem hiaba irtak ra antibiutikumot miutan elfogyott ugyan ugy begyuladt es ugye a fogrvos ugy nem is nyul hozza
2015. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, fájhat. Én is így jártam. Nekem a fejembe, halántékomban, fülembe hasogatott és a szájpadlásom, meg az állkapcsom is fájt. Kívülről semmi se látszott a fogaimon, mivel rendszeresen járok fogorvoshoz. Végül kiderült egy tömés alatt kezdett elhalni a fog és fogbélgyulladás alakult ki. Csak a fogorvos tud segíteni, minél előbb! Nekem gyökérkezelte és a fájdalmat mintha elvágták volna a kezelés után. Persze 1-2 nap volt, mire a fejemből, szájpadlásomból is kiment a gyulladás. Utána gyógytömés jön és ha akkor se leszel panaszmentes, akkor a végleges. Ne félj se a gyökérkezeléstől, se a többitől, nem fog fájni és végre megszabadulsz ettől a kínylódástól. Minél előbb, hogy ne húzás legyen a vége.
2015. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!