Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbízható fogorvos Budapesten?

Megbízható fogorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elég kuszák a fogaim, eldöntöttem, hogy fogszabályzóval kicsit helyre kéne tenni. Viszont eléggé bizalmatlan vagyok ismeretlen orvosokkal szemben. Tudtok ajánlani megbízható fogorvost Budapesten? Előre is köszi! :)

2015. nov. 10. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne.
2015. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nemsokára teszik fel, de szerintem nagyon szimpatikus, kedves doktornőhöz járok. Ha érdekel a neve megírom privátban.
2015. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dr. Balogh Katalin Budapest Dental, Bp. XIII. ker. Szent I. krt. 10.
2015. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hany eves vagy, bizonyos kor utan a normalis fogorvosok nem ajanljak, mert annyira becsontosodik mar az egesz, h hiaba huzza be a fogszabalyzo, utana visszamegy magatol

menj be a szentkiralyi 47-be, ott tb alapon segitenek, es nagyon jo orvosok vannak

2015. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia Tamás! Köszi, megnézem. Merre van ez a fogászat?
2015. nov. 25. 09:15
 6/10 anonim válasza:
A Boráros tértől nem messze. Gyalog kb. 10 perc, a Vaskapu utcában. :)
2015. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem most csinálnak gyönyörű inlay-t a szentkirályiban, ami magánrendelésen min. 10x-esébe kerülne
2015. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Milyen kicsi a világ! :D Én a párommal járok hozzájuk kb. fél évente rendszeres szűrésre. Nyugodt szívvel tudom őket ajánlani, nagyon profi csapat! :)
2015. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez elég jól hangzik! Amint hazaértem munkából fel is hívom őket, kérek időpontot. :)
2015. dec. 14. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell időpont, az ünnepek után menj be tb kártyával, és felveszik a státuszodat, a hallgatók az összes fogadról elmondják és leírják, mi van vele, majd arra az emeletre küldenek, ahol az aktuális problémával foglalkoznak, biztosan csinálni fognak röntgent is, ami 2 perc alatt kész.
2015. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!