Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok ajánlani egy olyan...

Tudtok ajánlani egy olyan fogorvost aki megbízható, korrekt áron dolgozik (nem csillagászati összegekért ) és a legfontosabb hogy empatikus?

Figyelt kérdés
Sajnos örökletesen elég gyengék a fogaim, és a kissebb problémákkal el tudtam menni a jól ismert Szentkirályiba de ideje lenne saját fogorvost találnom. Az első és legfontosabb szempont hogy kedves, együttérző legyen és ne vegye el a maradék önbizalmamat azzal hogy lehord a fogaim miatt. A másik hogy szeretném viszonylag "olcsón " megoldani mert nem vagyok milliomos...sőt. A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm.

2015. júl. 16. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki hát én rettegek a fogorvosoktól. Mégis megtaláltam a világ legaranyosabb, legkedvesebb fogorvosát, aki amellett, hogy szinte fájdalommentesen dolgozik (ahogy mindig mondogatja: tőle egy beteg sem megy ki a rendelőből úgy, hogy fájt a kezelés) emellett nagyszerű szakember. De nem olcsó, sőt elég drága orvos. ( most járok hozzá, mert 6 fog pótlása, és egyéb apró dolgokat kell csinálni, és bizony nem olcsó)

Az igazság az, hogy ha jó fogorvost akarsz aki maszekorvos, annak meg kell fizetni az árát, vagyis nem olcsó. Ha olcsó fogorvos kell, akkor az SZTK-ban keres, mert ott is vannak jó fogorvosok.

2015. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapest Laki Lóránt fogorvos :) olcsón és precízen dolgozik, aranykezei vannak, 5-6 éve járok hozzá
2015. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán jó dokit akarsz, és magánrendelésen annak megvan az ára, sajna. ... De legalább tudod, hogy fájdalommentes kezelést és kedvességet, empátiát kapsz cserébe. Az én fogorvosom dr.Csáthy Csilla Budapest Dental. Mióta hozzá járok, azóta nem félek a fogorvostól, pedig elég parás voltam én is.
2015. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tudom hogy olcsón nem lehet megúszni azért is írtam elsőre hogy korrekt áron tehát annyit kér el amennyit meg is érdemel, nem többet :)
2015. júl. 21. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Akihez én járok az megérdemli az árát amit elkér, bár tényleg nem olcsó. De aranyember. Én tényleg rettegtem a fogorvosoktól, de ha az ő székébe ülők akkor annyit beszél, annyit , viccelődik, hogy egy foghúzást is nevetve tűröm el. Emellett nagyon jó szakember ha nem a legjobb. Világ minden tájáról jönnek hozzá. Legutóbb amikor voltam nála Ausztráliából jöttek kimondottan hozzá. Többször volt Amerikában, és Angliában is oktatni és tanulni új dolgokat. Nekem egy gennyes-tályogos (más fogorvos által) betört gyökeret úgy kivet, hogy nem fájt. Mondom elég drága, de nekem megéri az árát. Ha érdekel privatban elküldöm a doki nevét.

2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!