Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Flector port vettem a fogamra,...

Lacika24 kérdése:

Flector port vettem a fogamra, mikorra szünteti meg a fogfájást, a gyulladás mikorra szünhet meg meddig kell szedjem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 13:57
 1/8 anonim válasza:
77%

Nekem lassan hat,kb. 40-50 perc.

Mellesleg ez inkább izületi fájdalmakra jó,fogra annyira nem.

2015. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlen szünteti a gyulladást, arra antibiotikum kellene. Abból 1 dobozzal elszedni, persze a fogorvos írhatja fel. A flektor fájdalom csillapító hatása kb fél óra múlva hat.
2015. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogfájást fél-egy óra után csillapítja, de a guylladást nem fogja megszüntetni, azzal mielőbb menj fogorvoshoz.
2015. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, eddig nekem bejött, igazábol az érdekelne hogy hány napig kell szednem, egyébként totálisan megszünteti a fájdalmat, csak dicsérni tudom,csak nem tudom hány napig szedjem még..
2015. nov. 16. 19:21
 5/8 anonim válasza:
És neked meddig tart a hatása? (én is a fogamra kaptam ma)
2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ha megittam reggel egy tasak port, nekem az késő délutánig ,4 után vettem be a másikat az kitartott másnap reggelig :)
2015. nov. 19. 06:21
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor helytelenül használod, attól, hogy hibásan gyógyszer a gyógyszerek neve nem midnegyik gyógyít. Mondok egy példát, egy láncfűrésszel levágják a kezd, fáj mint az állat, na de van ám itthon algopyrin gyógyszer szerinted hány napig kell szedni hogy meggyógyuljon a karod? Semeddig mert elvérzel.


Na itt van a fognál is, ha eltompítod a fájdalmat akkor nem lesz jó a fogad. Súlyosabb esetben elképesztő fájdalmak közepette begyulladhat, aztán ki kell húzni. Menj el vele fogorvoshoz, nem játék. Egy fog pótlása sok tízezer forint.

2015. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan így jártam, mint az előttem válaszoló írta!

Az a fájdalom rettenetes volt, már a gyógyszer sem hatott...

Komoly gyulladás okozta, amivel a mai napig kezelésre járok. Szeptemberben kezdődött és talán januárban kapom a végleges gyökértömést. Addig a gyógyszereseket cserélgetik hat hetene. Nem jó élmény! Igyekezz eljutni minél hamarabb a fogorvoshoz!

2015. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!