Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okozhatja ezeket 2-3 gyulladt...

Okozhatja ezeket 2-3 gyulladt fog (és/vagy tályog)?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Néhány hete magas a vérnyomásom és kisebb szívproblémáim vannak. Mikor a háziorvosnál kiderült a mentő elvitt a kórházba de nem tudták megmondani mi bajom, viszont a mentős azt mondta hogy okozhatja ha az embernek van rossz foga. Sajnos nekem van. Már időpontom is van szájsebészhez de még másfél hónap. De úgy érzem hétről hétre rosszabbul vagyok. A háziorvosom adhat valamiféle sürgősségi beutalót fogorvoshoz vagy szájsebészetre?

2015. nov. 13. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Van egy baci,aki csúnya gennyes fogakat,mandulagyulladást okoz,s ha időben nem döglesztik meg,szívbelhártyagyulladást is.Nagy dózisú antibiotikummal kiirtják neked,nyugi.
2015. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most kicsit megnyugtattál. De sajnos tényleg hétről hétre rosszabbul vagyok, van hogy ájulásérzés jön rám, szerencsére még 1-szer sem estem össze.
2015. nov. 13. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom,vettek tőled vért,nem keveset. Vérképed milyen?

Tenyésztést csináltsk?

St.aureus,v.Str.pyogenesre gondolok

2015. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kórházban vettek vért de azt mondták hogy semmi extra. De arra akkor még nem gondoltunk hogy fog okozza. Most járom a helyi sztk-t és onnan a belgyógyász beutalt komolyabb laborra. De az még 2,5 hónap a szájsebész meg 1,5...
2015. nov. 13. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
De gyulladásnál nincs olyan,h a vérkép ok. EKG-n voltál már? Eüs.vagyok,nem egyetemes,csak fősulis.
2015. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egk-t már 3x is néztek, mindig azt mondták hogy nem jó de nem igszán tudták hogy miért
2015. nov. 13. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetsz te a dokijaiddal?

Beszélgess,velük,kérlek.

2015. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!