Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti hogyan készítenétek szájviz...

Ti hogyan készítenétek szájvizet házilag?

Figyelt kérdés
Rossz szájszag ellen jó a szájvíz, öblögetésre. Vidéken nem lehet kapni, ezért jó lenne házilag elkészíteni. Arra gondoltam, hogy kamillateát főznék ki, majd sósborszeszt adagolnék hozzá bizonyos koncentrációban. Aztán pedig ezzel már lehetne öblögetni, a sósborszesz még talán tartósítaná is, így el lehetne tartani üvegben. Hűtőbe nem tenném, mert akkor túl hideg az öblögetésre.

2015. nov. 17. 04:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kerj meg vkit aki olyan helyen jar, ahol kaphato. Mellesleg ha patikatok van akkor szajviz is van, csak mondjuk ott nagyon draga.
2015. nov. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl.: 2 evőkanál szódabikarbóna, 1/2 l víz, pár csepp 100%-os teafaolaj, vagy borsosmenta, de a szódabikarbónás és kissé sós víz is jó.
2015. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én inkább a szájszag okával foglalkoznék. Legyen bármilyen csodaszer is a szájvíz, amíg nincs kezelve az ok, addig csak pénzkidobás (házilag is).
2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!