Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért sárgák a fogaim? Hiába...

Miért sárgák a fogaim? Hiába mosom hiába használok szájvizet valaki valami ötlet mivel lehet el tünteni a sárgaságot a fogakrol?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

1. genetika- nem tudsz mit csinálni

2. kv vagy cigi - tedd le őket

2015. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kaptál kis korodban olyan AB-t, ami okozhatja?
2015. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagyis antibiotikum :D
2015. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
cigizni nem cigizek. és csak kapucsinot iszok attol is sárgulhat?
2015. jún. 4. 21:44
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom miket kaptam tudom hogy sok vitamint meg ettem anyum meg tömött vitaminnal.. :/
2015. jún. 4. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok minden van ami sárgítja fogakat, pl kávé, tea, cigi, bor, málna, áfonya, curry, cukros üdítők, nyalókák, jégkrémek, stb stb.

De nagyon függ a genetikától is. Én is hiába mosom a fogam, használtam már vagy 5 féle fogfehérítőt, egyiknek sem volt semmilyen hatása. De vannak olyanok mint pl a sógórnőm, aki simán lefekszik este fogmosás nélkül, semmi extrát nem csinál, és hófehérek a fogai.

2015. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember olyan, ha szeretne valamit azt ELÉRI.

Fehér fogakat szeretnél? Fehér fogaid lesznek! Tenned kell érte és ezt TE is tudod! Viszont ha csak siratod magad, hibáztatsz másokat és dolgokat az életből, a múltadból stb .., akkor sosem éred el őket.

2015. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves7-es válaszolo én nem hibáztatok senkit a multambol és az életemböl. nem írtam ilyet nem tudom honnan szetted elő ezt a hülyeséget.??!!
2015. jún. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!