Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiküldi a fogorvos az érzéstel...

Kiküldi a fogorvos az érzéstelenítő injekció beadása után a váróba pácienst míg el nem zsibbad?

Figyelt kérdés
Maszek fogorvosokra gondolok. Mi a jellemzőbb?

2015. nov. 18. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem SZTK-ban nem küldtek ki soha, a magándokim igen. Mikor már a második kör érzéstelenítőt adta, akkor már nem küldött ki. Szerintem változó.
2015. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van amikor igen, van amikor nem, szerintem attól is függ, hogy éppen hány betege van, ha sokan vannak, akkor általában kiküld és behívja a következőt.
2015. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még várom a többit! Most voltam dokinál és engem kiküldött! Nem azért mert sokan voltak, szóval nem hívott be közbe senkit csak a telefonját nyomkodta. Ez szerintem tök bunkóság!
2015. nov. 18. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne bunkóság? Ha nincs senki akkor mit csináljon? Kedélyesen trécseljen veled, mint egy jó baráttal? Amíg nem hat az érzéstelenítő addig úgysem tud csinálni semmit a fogaddal. Képzeld, ő is ember, és nincs mindig kedve másokhoz.
2015. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Most mondd...nem mindegy, hogy hol várod ki azt a kb 20 percet? Az orvos is ember. A te orvosod kihasználja azt az időt, amikor nem beteggel foglalkozik. Még akkor is, ha maszek.
2015. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na pont ez az hogy nincs kedve másokhoz! Rendben e neki az is a munkájának a része hogy jopofizzon a páciensekkel. Én elvártam volna pár kedves szót. De szinte az volt az érzésem hogy zavarok :)))
2015. nov. 18. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem azért fizetsz, hogy jópofizzon veled egy orvos. Az ilyesmi általában a kezdő prakszisoknál fordul elő, betegcsalógatóként. És talán még az olyan orvosnál, amelyik locsifecsi és örül, ha mindenkivel beszélgethet.
2015. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom e fogorvosoknál idáig mindig azt tapasztaltam (pláne a drágábbaknál) hogyha tudja hogy féllös a páciens probáll vele beszélgetni.
2015. nov. 18. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

És lett volna erőd beszélgetni miközben zsibbad a szád és folyik a nyálad? :)

Nekem nem.


Eddig mindig a váróban vártam meg, hogy hasson, akár sztk, akár magánrendelőről volt szó.

2015. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Változó: orvos, eset- és anyagfüggő. Az ultracain gyorsan hat, elég 10 perc is és arra az időre felesleges behívni másik beteget (akinek mondjuk 20-30 perces lenne a kezelése + a széket közben fertőtleníteni kell). De van olyan is ha a beteg túl ideges, akkor jót tesz ha a szuri után kicsit megmozgatja magát és eltávolodik a széktől (főleg gyerekeknél, akiknek a szék látványa és a fehér ruhás idegen emberek ijesztőek). Viszont felnőttek is gyakrabban lesznek rosszul ha a székben kell ülniük mozdulatlanul és azt nézni hogy miket vesznek elő a beavatkozáshoz.
2015. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!