Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vélemények a Mammut Fogászatról?

Vélemények a Mammut Fogászatról?

Figyelt kérdés

Fogkő eltávolítás + fehérítés kuponnal.

Valaki tud mesélni tapasztalatot?



2015. nov. 19. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Igen, voltam, 2 éve, pont kuponos fogkő eltávolításon, fehérítés nélkül.


SOHA többet. Aki csinálta nem fogorvos volt, rettentően fájt az íny alatt, nem érzéstelenített, spray-vel sem, inkább elegánsan azt mondta, hogy akkor azt ott hagyja. A modora is undok, lekezelő volt.


Tesztelni mentem a helyet, elveszítettetek egy leendő törzsvendéget. Pedig ugye a kuponos dolgoknak pont az ellenkező lenne a célja.

2015. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok.


Szóval maradok a HaifaDent-nél.

Kicsit kiesik nekem, de legalább kedvesek és normálisan dolgoznak.

2015. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki kuponos dolgokat vesz az kuponos szolgáltatásra számíthat. Ott virít majd a százalék jel a fogadon.
2015. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csedics válasza:
Én tegnap voltam náluk fogkő leszedésen! Először és utoljára! Fele úton kiszálltam a székből. Az csak egy dolog, hogy hozzánemértő,ügyetlen hölgy kezel, de sajnos észrevettem, hogy nem steril műszerekkel csinálja! Senki ne menjen oda, ha nem akar valami betegséget vagy komoly fertőzést!!!!!
2018. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!