Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok!? Pénteken...

Fogszabályzósok!? Pénteken felrakták a fogszabalyzot a felső fogsoromra, az alsóra pedig valami tágitó gyűrűt. Egyáltalán nem fáj/fájt, de rágni az alsó miatt nem igazán tudok.

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után tudtátok fájdalom nélkül rágni? Es van valaki akinek raktak fel ilyen tágító vas gyűrűt? Ha igen, ez miert szükséges?

2015. nov. 22. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekm alul is felül is van nekem először felülre raktik gyűrűt de azér hogy rá tudjanak tenni felülre egy fogszabit (kicsi volt az álkapcsom és szét kellett húzni) Nem mondta a fogorvos hogy az miért kell? Lehet hogy lehet alulra rakni hasonló fogszabit mint.nekem volt de kétlem a a nyelvtől nem hoszem hogy elfér. Hú hát én nagyon nem tudtam rágni amikor a felsőre raktak gyűrűt nagyon rossz volt nem akarlak elkeseríteni de én két hétig alig tudtam rágni levest, joghurtot, bébipapit és társait ettem már nagyon elegem volt. Utána pesig szép lassan kezdtem a puha banánnal, barackal és így tovább a végén mindent simán eettem de az a két hét nagyon szar volt. De kitartáy! Remélem neked másfajta gyűrűt raktak fel :)
2015. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! :)

Egyébként ma mar elég jól ossze tudtam rágni olyanokat hogy pogácsa, fornetti.

Mondott valamit a fogorvos csak elfelejtettem :D

2015. nov. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!