Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csinálnak még fogat altatásban...

Csinálnak még fogat altatásban? Ha igen hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4 bölcsességfogamat altatásban műtötték ki Szegeden az arcsebészeti klinikán.

19L

2015. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "fogat csinálni"?

Fogászati/ szájsebészeti beavatkozásra gondolsz?

Azt sok helyen csinálnak - az altatás kb. + 40 000 ft.

2015. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogászatira gondoltam (húzás, tömés)
2015. nov. 23. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan ilyen piti beavatkozásért akarsz altatást fizetni/ kockáztatni?!

Az altatás soha sem kockázatmentes, és 40 000 alatt nem is úszod meg.


Menj ide:

[link]


A többi privátban...

2015. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tömést nem érdemes altatásaban csinálni. Nekem a bölcseségfogaimat is csak érzéstelenítővel szedték ki.


Az altatás drága, hacsak nem vagy kő gazdag. Keress egy jó fogorvost és beszéld meg vele a fájdalomcsillapítást. Jó orvos nagyon jó eltudja zsibasztani. Van hátul egy pont ahová ha kapod az injekciót, akkor fájdalom nélkül megúszod. Az injekció beadásához is ma már használnak zsibasztó gélt, így az sem fáj.

2015. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már tömték fogamat, volt mikor nem fájt volt mikor borzalmasan. Mind kettőnél érzéstelenítettek és ugyanaz az orvos csinálta. Az utolsó nagyon rossz élmény miatt altatásban akarom megcsináltatni egy elég problémás fogamat.
2015. nov. 24. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kockázatos az altatás. Én is akartam, mert piszkosul féltem, de az a tortúra (EKG, vérvétel, hematológia minimum!) mint akit műtenek. Nem ér annyit! Ébredés után ki tudja hogy leszel, hányás, szédülés stb. nem kellemes főleg fogászati beavatkozás után és ez a negyed óra nem ér annyit. Először kérj kezelési tervet, hogy mit fogtok csinálni. A tömés pár perc, a húzás is, csak a hangja rossz, az az utáni kevéske fájdalmon az altatás se segít.

Olyan orvost keress, aki türelmes, precíz, beszéld meg vele a gondokat, ha kell kérj még érzéstelenítőt. Ha nagyon ideges vagy, félsz, egy szem Xanax segít.

2015. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!