Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rengeteg rossz kihúzásra váró...

Rengeteg rossz kihúzásra váró fogam van. Annyira félek a fogorvostól, azon is gondolkoztam altatásban húzatom ki. Van valakinek tapasztalata? Van aki altatásba húzatta ki a fogát?

Figyelt kérdés
Mik a pozitív illetve negatív tényezők?
2012. okt. 24. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem altatásban nem húznak fogat. Ha abból indulsz ki, hogy a térdműtétnél sem altatják már el az embert, akkor szerintem bele kell törődnöd a dologba. Túl kockázatos, hogy felkelsz-e vagy nem az altatásból.
2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alaphangon 80-100 ezernél kezdődik csak, hogy altassanak.
2012. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Just Happy 94 válasza:
84%
én is ezen gondolkoztam, egészen addig amíg kb 4 napja el nem kezdett fájni a fogam, de iszonyatosan. elmentem fogorvoshoz hogy bármit csak ezt ne, és én a tűtől is iszonyatosan félek hát még a fogorvostól, a foghúzásról már ne is beszéljünk... És érdekes módon nem volt annyira vészes, mint ahogy azt elképzeltem... Nem kell altatásban csinálni, mert az érzéstelenítő miatt nem sok mindent érzel, a húzás pillanatában kicsit fáj, utána 1-2 napig még fáj a helye, aztán még 1-2 hétig érzékeny és ennyi.. túl vagy rajta..
2012. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban nem fogják kihúzni a fogaidat max. éberszedálás jöhet szóba, de az se 2forint.
2012. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy húznak-e altatásban, de nekem öt fogat csinálnak meg, 3 tömés, 2 gyökérkezelés altatásban (nem éber szedáció, intravénás altatást kértem) Ötvenöt ezer forint lesz, egy neves magánklinikán, évekkel ezelőtt is már 25ezerért altattak, nem tudom hol altatnak 100ezrekért?!

Egyébként bármihez elaltatnak, ha kéred. Két térdműtétem volt, mindegyikhez altattak. Bokaműtétemet csinálták spinális érzéstelenítésben, de sokkal rosszabb volt, mint a sima altatás. Altatás után felkeltem, kicsit kótyagos voltam és kész, a gerincbe kapott szuritól pedig két hét masszív migrénem volt, plusz egyszer becsípődött valami a szúrás helyén és úgymaradtam ahogy épp' lehajoltam (és nem érzéstelenedett el rendesen a lábam, úgyhogy éreztem, ahogy turkálnak a csontban és miután majdnem lerúgtam a doki fejét mégis elaltattak... ):) Ha egészséges vagy nem árt az altatás, igaz vannak olyanok, akik mindig rosszul vannak utána, de nekem sosem volt vele bajom. 23L

2012. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!