Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után azt mondják nem...

Foghúzás után azt mondják nem szabad öblögetni. Azt is mondják, hogy fogak kell mosni. De hogy lehet fogat mosni öblögetés nélkül?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy vizet bevettem a számba, majd kiköptem :D
2015. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkretan beleontod a szadba a vizet megrazod a fejed es csak kifolyatod a szadbol a vizet. Lehetoleg semmi nem menjen a nyilt inyedbe . Tejeset sem szabad ilyenkor fogyasztanod!
2015. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ezt mondja a másik azt mondja. Ne mosd össze a két mondást.
2015. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell köpni egyszerűen, a lemosott, tisza fogkefével is sokat el tudsz távolítani, öblögetni, 3.naptól nagyon óvatosan: beveszed a vizet, kicsit átmozgatod a fejed (nem a nyomással a szádban!!) és kiköpöd óvatosan. Nekem adtak papírt utána, amin minden teendő rajta van.
2015. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolt a fogorvos, hogy ne kezdj el csak úgy öblögetni, mert enyhén vérzik az ínyed. A fogmosás utáni gyors öblögetés még nem baj.
2015. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!