Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műfogsor ragasztó helyes...

Műfogsor ragasztó helyes használata?

Figyelt kérdés
Nem teljesen világos. Csak kis csikot kell két szélén és szájpadláson vagy teljesen végig kell kenni az íny vonalát?
2015. nov. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A ragasztó dobozában van használati utasítás. Ha nem dobtad ki, nézd meg, a gyártó mit ajánl. A felsőbe én 3 ponton rakok, az alsóba pedig csíkot. De majd a tapasztalat eldönti.
2015. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igenigen, ki kell tapasztalni :)
2015. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jó lesz még ezt is megtanulni. De hát sajnos igazatok van. Reggel túl sokat tettem, szenvedtem is vele egész nap. No sebaj...


Esetleg ha még vissza néztek, vagy más. Mivel lehet a legkönyebben leszedni az inyről a ragasztó maradványt? Sima fogrém fogkefe kombóval szó szerint fél óra sikálás után se jött le :(

2015. nov. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!