Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogfehérítést megéri...

Egy fogfehérítést megéri csinálni?

Figyelt kérdés
Illetve miből áll ez? Meddig marad fehér utána a fogad? Érdemes megcsintatni??

2015. dec. 5. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha alapbol sargasak a fogaid, akkor nem, mert csak par arnyalattal lesz feherebb es idovel visszasargul. Es roncsolja a fogakat is a feherites na meg nem is olcso.
2015. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha igazán jó fogorvoshoz mész fogfehéírtéssel akkor ő olyan fehérítő modszert tud alkalmazni, ami nem roncsolja a fogzománcot, de ez nem olcsó (a minőségnek ára van).

Csak akkor érdemes megcsinálni a fogfehérítést, ha utána teszel azért hogy ne sárguljon vissza.A fogakat sírgítja: tea, kávé, dohányzás, vörösbor, "színes italok" kóla, naracsüdítő stb. Ezeket mellőzd, vagy utána moss fogat, mert különben hamar vissza fognak sárgulni. Ha lehetőséged van rá és még nem tetted meg, vegyél elektromos fogkefét (ha neten rendelsz olcsóbb). Fontos, hogy fogmosásnál a fogak mind a 4 oldalát alaposan mosd meg. A fogselyemnél jobb az olyan készülék ami vékony sugárban vizet spiccol. Én a helyedben először ezeket venném meg és használnám néhány hónapig (2-3) és ha látsz javulást akkor lehet nem is kell fogfehérítés.

Remélem tudtam segíteni és minden kérdésedre válaszoltam.

2015. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!