Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma reggel észrevettem, hogy a...

Ma reggel észrevettem, hogy a nyelvfékem alatt bal oldalon apró hólyagok vannak, nem tudom mitől jött ki, volt már valakinek hasonló? Utána néztem neten és nagyon megijedtem mert szájrákról gombáról olvastam félek, mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este ettem egy kis mogyorót meg ostyát de nem hinném hogy attól van. Nem fáj inkább kellemetlen hogy ott van. Ha valakinek volt hasonló kérem irja meg és azt is hogy mit tett rá? Volt itthol kékike vagy mi, hasonló mint a zöldike csak kék! Most tuti mindenki hülyének néz de azzal kentem be... Normális válaszokat kérek, köszi.
2015. dec. 13. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem afta lehet.

Öblögess corsodyllal, kérhetsz rá patikában ecsetelőt, de néhány nap alatt amúgy is elmúlik.

2015. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. dec. 14. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!