Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel mit lehetne csinálni?

Ezzel mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Az első két metszőfogam között van egy, hogy is mondjam, még elvileg nem lyuk, de eléggé tartok attól, hogy egyszer az lesz. :/

A törénet az, hogy fogszabályzós vagyok és elől elég kuszák voltak az elején még a fogaim, viszont már akkor is fogselymeztem, ahol tudtam. Viszont a két metszőfogam között -valószínűleg egy fogselymezés alkalmával, amikor ott még nagyon szorosan voltak ott a fogaim- valahogy lepattant a fogamból egy pici darab. Mármint a két fog között.

És most attól félek, hogy szuvasodni fog, annak ellenére, hogy fogselymezek minden este fogmosás után. :(

Ezzel mit tudnék csinálni? És a doki, vagy inkább ne "zaklassuk" ezt a fogamat, addig, amíg nem lesz rajta lyuk? A fogorvos egyébként azt mondta, hogy nem lyukas, viszont engem eléggé zavar, mert tudom, hogy ott nem volt olyan ezelőtt.

Bocsánat a hosszú magyarázatért!

Remélem valaki tud valami hasznosat mondtani. :)



2015. dec. 13. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!