Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? A fogam gyökere...

Mi lehet ez? A fogam gyökere gyulladhatott be? Mit tudnak ezzel csinálni? Már gondoltam, beleszúrok egy tűt, ha genny, akkor ott kijön! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár napja az ínyem alján elkezdett fájni és megduzzadt. Olyan mintha genny lenne benne, vagy nem tudom. Először azt gondoltam fogkilis lesz, csak kicsit lent nő . Azóta, ha az lenne, már beért volna és kifakad! De semmi . Éjjel már két gyógyszert bevettem rá, hogy tudjak aludni .
2015. aug. 23. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Nekem úgyan ezzek voltak a tünetek, de amikor én elmentem fogdokihoz közölte hogy holnap szájsebi és kihuzzák (annyira bemutattam volna).Amúgy ha fáj vannak trükkök mint például jegeld, vagy ha gyúladt akkor fahéj de szerintem mindenképpen menjel fogorvoshoz.
2015. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Mit tudnak csinálni?"

Gyökérkezelés.

2015. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!