Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a gyökértömésem, csak...

Kiesett a gyökértömésem, csak holnap délután rendel az orvosom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit megkapartam a fehér ideiglenes fedést, mert olyan érzés volt, mintha bele ragadt volna valami. Lejött a fehér ideiglenes tömés és egy lukon kijött a narancssárga tömítő szál! Öblögessek, ehetek így bármit is holnap délutánig? Nem fog elfertőződni a nyálamtól? Mit csináljak így hirtelen?? Még 2 körül került bele, fél 5-kor ettem, mert már nem fogott!

2015. dec. 16. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A kifúrt fogat napokig nyitva szokták hagyni, közbe-közbe visszarendelik a pácienst és kitisztogatják a fogat. Ha ilyenkor nem fertőződik el, akkor valószínűleg a Te esetedben sem fog elfertőződni holnapig.
2015. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a nyugtatást..

Nekem mindig szokott bele tenni valamit! Fedőtömés nélkül volt már, vatta volt benne, de a csatornába eddig mindig került valami! :( De miért nem kötött bele? Már rég bele kellett volna száradnia! :(

Phlogosol oldalt és teafaolaj van itthon, nem találtam leírást, hogy szabad-e ilyen "nyílt sebet" kezelni vele!

Valaki esetleg tudja?

2015. dec. 16. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kerül bele étel, akkor holnap délutánig nem lesz semmi baj.
2015. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!