Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok ajánlani Szegeden jó...

Tudnátok ajánlani Szegeden jó fogorvost, aki elfogadható áron dolgozik, és megbízható?

Figyelt kérdés

Mondjuk max 10e/fog a tömés az már jó lenne.


Sajnos a kedvenc doki bácsim nemrég elhunyt, Isten nyugosztalja, azóta halogatom a fogászati gondokat is.


Sok fogászatról hallottam jót-rosszat, de érdekelne szélesebb kör tapasztalata.


"SZTK"-nál is próbálkoztam, 1 hónap múlva adnak röntgenre időpontot, újabb 1 hónapra meg talán foglalkoznak is velem, köszönöm nem kérek az állami ellátásból.



2015. dec. 26. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

amíg ott laktam, Csákvári Géza doktor úrhoz jártam, van magánrendelése is.

remélem, nem ő halálozott el. szomorú lennék :(

2015. dec. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Dr. Seres László

magánrendelése: Újszeged, Kocsis András fogászatán dolgozik.

Vízszintes bölcsességfogamat húzta ki 10 perc alatt,(3 magán fogorvosnál jártam kettő nem vállalta egy pedig aki vállalta volna azt mondta, hogy 2-3 óra hosszáig fog tartani) remek szaktudású ember, gyors, hihetetlenül pozitív kisugárzású orvos,türelmes,végig beszél a pácienséhez, baráti áron (ugyanannyi, mint máshol vagy még kedvezőbb áron) dolgozik, mérhetetlen profizmusú az egyetemi adjunktus úr. Szívesen, nyugodt szívvel megyek máskor is hozzá bármilyen fogászati problémával.

2016. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!