Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nincs pénzem mondjak le a...

Ha nincs pénzem mondjak le a szép, egészséges fogakról?

Figyelt kérdés
Olyan drágák ezek a dolgok. Hónapok óta fogpótlásra gyűjtök, hogy ne kelljen szétfúrkálni az egészséges fogaimat. A fogszabályzóról már álmodni sem merek.. Hol lehet a legolcsóbban inplantátumra szert tenni Budapesten? Légyszi írjatok helyet+árat.
2010. márc. 24. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, meg nem is vagyok Budapesti, de írok, hogy megmaradjon a kérdés, és ne kelljen keresgetni, mert ez engem is érdekelne :)
2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100 000 körül vannak az implantátumok + a fog
2010. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A legolcsóbb az, ha már a kezdetektől vigyázol a fogaidra, akkor nem kell fogpótlás.
2010. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan emberek akik hiába vigyáznak mégis elromlik a foguk
2010. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na köszi.. Ha letojnám a fogaimat szerinted a fogszabályozással meg az inplantátummal foglalkoznék? Ezer forint alatt nem veszek fogkrémet, szájvizet, fogselymet, elmex gélt használok. Ami kiskorom óta rossz azt ha napestig mosom sem jön már helyre...
2010. márc. 24. 16:50
 6/6 anonim válasza:

24 éves férfi vagyok. Sajno az őrlőim a kis-és nagy teljesen elromlott, így nekem is pótoltatnom kell.

Eléggé drága mulatság.

Vessük le szép sorjába amit nekem mondott egy privát doki.

1. röntgen: 6000 ft.

2. fogkezelés (gyökerektől való megszabadulás) ->SZTK, mert qurva drága a maszeknál, nála ez újabb 23.000 ft

3. foglenyomat 5000ft/db

4. implantátum, vagyis híd-erre mennek a fogak. Nah ez 90 és 120.000 ft között mozog.

5. a fogak (ha sárgás műanyagot akarsz, akkor 5000/db, ha porcelánt, ami tartós, az 13.000

De ez az ár csak egy, akinél jártam


A maszek technikusok szabadárasak, így jó körülnézni a fogpiacon.


Nekem 10 fog kéne, szinte mind az összes őrlő.

Pénzbe nekem ez közel 600.000, több mint félmillióba kerülne.


ENNYIÉRT MÁR KAPOK EGY ÚJ FEJET IS, NEM DE :-D

2010. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!