Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hidrogén-peroxid szájszagra?...

Hidrogén-peroxid szájszagra? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Persze a szájban található baktériumok okozta szájszagra gondolok. Olvastam, hogy a 3%-os oldata erre jó. Szerintetek?

2015. dec. 27. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

ha a fogmosás és a szájvíz se segít(minden étkezés után) akkor vmi belső gond lehet,vagy rossz fog.

én nem tennék peroxidot a számba ha nem muszáj. próbáld megkeresni a rossz szájszag okát

2015. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A fogmosás segít, de nem hosszútávon, csak amíg nem eszek/iszok valamit.

Biztosan ez a probléma oka! Nincs rossz fogam, az ünnep előtt voltam ellenőrzésen!

2015. dec. 27. 20:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi problémád (lehet pl. nyitott gyomorszáj is), akkor használj Meridol szájvizet, van spec. szájszag elleni.
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A fehérjéket , finom lisztet érdemes kerülni és a sok szénsavat ecetet műételt . Nyers dolgok , méz sok tea segít .
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Meridol szájvizét próbáltam, csak néhány óráig jelentett megoldást.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. dec. 27. 20:52
 6/18 A kérdező kommentje:

Végre valami olyan szerre lenne szükségem, ami tényleg megoldja a problémámat is kiöli ezeket szájüregemből...


Szeretnék olyan lenni, mint a többi ember, akinek nincs ilyennel gondja, így teljes életet sem tudok élni...

2015. dec. 27. 20:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem. Eszedbe se jusson!


Ha nincs rossz fogad, akkor a szájszag a gyomorból is eredhet, ill. az arcüregből. A hidrogén-peroxid helyett ajánlom az arcüregmosást; lehet kapni a patikában készüléket hozzá (egy műanyag bigyó, nem nagy összeg), és van hozzá sóoldat, 50-es kiszerelésben. Ha nem akarsz fizetni érte, akkor megcsinálhatod magad is: 0,9%-os konyhasóoldat kell hozzá.

2015. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs gyomorproblémám, semmilyen izomzáródási problémám se!


A baj a nyelvemen van!

2015. dec. 27. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:
A nyelvedtől nem lesz ilyen szájszagod, amiről írsz.
2015. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Volt már neked szájszagod, és sikerült kezelni?
2015. dec. 27. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!