Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ajánlotok kellemetlen...

Mit ajánlotok kellemetlen szájszagra?

Figyelt kérdés
Hiába mosom rendszeresen a fogam valamiért 2-3 óra elteltével érzem a kellemetlen szájízem és szájszagom.

2015. febr. 6. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresebb fogmosás, szájvíz, rágó.
2015. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fogmosás legalább napi háromszor. Közben Listerin (nagyon jó!) és rágózz.
2015. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha jók a fogaid, akkor lehet, hogy nem zár jól a gyomorszájad. Ezzel nem nagyon tudsz tenni semmit.
2015. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! De suliban hogy Mossak 3-szor fogat?
2015. febr. 6. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül mandulaköved? Nekem attól volt förtelmes szájszagom. Aztán elmentem orvoshoz, mondta hogy hetente fülpiszkálóval nyomjam ki a mandulámból ezeket a büdös köveket, azóta egyáltalán nem büdös a szám. Szerintem érdemes lenne ennek utánanézni, ha a fogaiddal nincs probléma, viszont kellemetlen a szájízed és a szájszagod, akkor lehet, hogy ez van a háttérben!

(Youtube - tonsil stone removing --> itt bemutatja a csaj, hogy hogy kell kipiszkálni ezeket a cucccokat)


Remélem segítettem és megoldódik a problémád!

2015. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elég hiányosan fogalmaztam. Tehát a mandulakő az az, ami a manduládon lévő résben alakul ki. (ahogy belejutnak a kajadarabok nyelés közben pl)

Fehér kis kövecskék, néha tüsszentés közben kijöhet és érezheted (Nekem ez volt a fura dolog, ami miatt utánaolvasgattam, hogy mi lehet ez, úgy jöttem rá az egészre és mentem el orvoshoz)

2015. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha egészségesek a fogaid, nincs lyukas, és rendszeresen mosol fogat, akkor még a fogkő miatt szokott ilyen probléma lenni. Fogközökben is sok fogkő van, nem csak a fogak nyakán. Ha ez is ki van zárva, akkor gyomorszáj probláma is lehet, akkor fordulj orvoshoz.
2015. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5. Te jó ég, most néztem meg! Ez a rengeteg fehér valami kemény???
2015. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyen közepes keménységű.. keménynek tűnő de szétnyomható és nagyon nagyon büdös
2015. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a választ! Megnézem majd az enyémet holnap.
2015. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!